Проекти УАДО

Будуємо мости, щоб зруйнувати стереотипи та упередження

Мовне питання є гострою проблемою протягом досить тривалого часу, і це спричинило багато бурхливих та емоційних дискусій, тому ідея мостів та діалогу є дуже важливою, адже допоможе зупинитися не на каменях спотикання, а на конструктивних шляхах подолання суперечності.

Українська асоціація дослідників освіти виборола право на реалізацію проєкту “Будуємо мости, щоб зруйнувати стереотипи та упередження” за підтримки Центру Управління і Культури Європи університету Санкт-Галлена (Center for Governance and Culture in Europe University of St.Gallen) (Швейцарія).

Українські академічні діалоги освітян (УАДО)

 

З ініціативи членів Української асоціації дослідників освіти (УАДО) започатковано Українські академічні діалоги освітян (УАДО). Це можливість неформального спілкування членів асоціації щодо питань, які їх турбують. Тематику діалогів пропонують члени асціації. Запрошуємо до співпраці.

Сприяння міжкультурному діалогу щодо реформування освіти в Чернівецькій області
1

Українська асоціація дослідників освіти розпочинає новий проект «Сприяння міжкультурному діалогу щодо реформування освіти в Чернівецькій області», право на реалізацію якого здобула в результаті конкурсного відбору. Термін реалізації проекту 02 травня 2018 - 31 листопада 2018 рр.

"European Quality of Educational Research for Empowering Educators in Ukraine" за підтримки програми ERASMUS + (Jean Monnet)
Українська асоціація дослідників освіти розпочала реалізацію проекту "Європейська якість освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні" за підтримки Прогарми Еразмус+ Жан Моне Європейської Комісії. 28 січня – 02 лютого 2018 року в м. Трускавець пройшла І Зимова школа Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські індикатори якості освітніх досліджень».