Участь у Єаропейській конференції досідників освіти ECER 2018 в Больцано

3-7 вересня 2018 року у Вільному університеті Бозен-Больцано (Італія) відбулася чергова щорічна конференція Європейської асоціації дослідників освіти ECER 2018 Bolzano "Інклюзія та ексклюзія: ресурси для освітніх досліджень?". Це одна з найбільш представницьких та найбільш авторитетних конференцій з освітьої проблематики в Європі.
Цьогоріч учасниками конференції були близько 3000 учасників з усього світу. Представниками України були президент УАДО проф. Світлана Щудло (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка), віце-президент УАДО проф. Оксана Заболотна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини) та член правління УАДО проф.Олена Ковальчук (Луцький національний технічний університет).
Світлана Щудло та Оксана Заболотна представили доповідь "Лідерство вчителів в Україні: роль вчителів в управлінні школою" ('Teacher Leadership in Ukraine: the Role of Teachers in School Management') на сесійній панелі разом з учасниками з Швеції та Китаю. Виступ базувався на матеріалах всукраїнського опитування серед директорів та вчителів за методологією TALIS.
У межах конференції учасники з України відвідали презентаційні сесії, т. зв. Meet & Greet, національних асоціацій з Італії (SIPED) та Португалії (SPCE).
З групою колег з правління EERA Світлана Щудло увійшла до складу конкурсної комісії з оцінювання постерів, представлених на конференцію молодими дослідниками.
8 вересня 2018 р. Світлана Щудло як керівник УАДО взяла участь у засіданні правління Європейської асоціації дослідників освіти, яке проводиться двічі в рік і розглядає питання діяльності і розвитку Європейської та національних асоціацій. Під час засідання урочисто керівництво асоціацією перейшло від професора Theo Wubbels до проф. Дублінського університету - Joe O'Hara. Слід з вдячністю відзначити, що проф. Тео Вуббельз був щирим симпатиком УАДО і підтримав набуття нашою асоціацією членства в Європейській асоціації.
Участь С.Щудло та О.Заболотної відбувалася в межах в рамках проекту УАДО “Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні” та співфінансувалася Програмою Європейського Союзу Erasmus+ Jean Monnet.