Участь у Міжнародній конференції TEPE-2019 у Кракові

16 – 18 травня 2019 року у Кракові відбулася Міжнародна наукова конференція TEPE-2019 «Якість вчителів та якість підготовки вчителів» (Quality teachers and quality (in) teacher education) з представництвом учасників з усіх континентів.

На запрошення організаторів конференції, а саме голови оргкомітету професора Йоанни Мадалінської-Міхалак, яка є водночас президентом Польської асоціації дослідників освіти, керівники УАДО Світлана Щудло та Оксана Заболотна взяли участь у заході. Керівники УАДО представили спільну доповідь на тему «Research on Quality of In-Service Teacher Education and Professional Development in Ukraine by TALIS Methodology and its Policy Impact», яка була присвячена аналізу проблем професійного розвитку педагогів в Україні за матеріалами проекту TALIS.

Також Світлана Щудло та Оксана Заболотна були модераторами двох секційних засідань конференції. Результати представлених на конференції наукових досліджень будуть опубліковані в англомовній колективній монографії. Також учасникам представили та подарували монографію, яка вийшла друком у Варшаві польською та англійською мовами «Лідерство вчителів», серед авторів якої є професори Світлана Щудло та Оксана Заболотна.

Окрім того, Світлана Щудло спільно з польською колегою доктором Віолеттою Юнік з університету Казимира Великого у Бидгощі представила доповідь «Polish-Ukrainian academic cooperation for the development of education of future specialists in the field of addiction prevention» за матеріалами міжнародного дрогобицько-бидгощського проекту, який реалізує Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка.

213564