Етичні засади освітніх досліджень

9-12 березня 2017 року Українська асоціація дослідників освіти провела науково-практичний семінар "Етичні засади освітніх досліджень". Захід відбувся за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.
У межах семінару робота учасників була організована у експерних робочих групах і спрямована за двома напрямками. Перша група науковців працювала над обговоренням та укладенням Етичного кодексу дослідника освіти, який було представлено членам УАДО під час вебінару ( запис вебінару можна переглянути за цією адресою https://www.youtube.com/edit?video_id=E9Wt6rQXVuU&video_referrer=watch Модератор вебінару: доц. Натяля Горук).
Друга група науковців працювала над розробкою документації для організації та проведення Всеукраїнського дослідження за методологією TALIS, обговорювала питання етики проведення компаративних досліджень у сфері освіти.
Запрошуємо до обговорення змісту Етичного кодексу дослідника освіти та шляхів імплементації цього документа у вітчизняну науково-дослідницьку практику .
Фотозвіт семінару можна переглянути за адресою https://drive.google.com/open?id=0B_KpzDZaoE32QlNyM2pVWGU4azg
З програмою семінару можна ознайомитися на сайті УАДО у розділі "Ресурси/ конференції" ( http://uera.org.ua/sites/default/files/2017-03/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B3…)