Наукові зустрічі в Копенгагені

Представники Української асоціації дослідників освіти – віце-президент проф. Оксана Заболотна і член правління проф. Олена Ковальчук взяли участь у Європейській конференції дослідників освіти ECER 2017, яка цьогоріч відбувалася у Копенгагені з 21 по 25 серпня 2017 року. Цей щорічний науковий форум зібрав у новітньому кампусі Університетського коледжу Копенгагена (UCC - https://ucc.dk/international) понад 2800 учасників з усіх континентів. Представники УАДО виступили з доповіддю «Балансування між централізованою адміністрацією і автономним менеджментом: виклики для української школи», яку було представлено у форматі pecha-kucha, що у цьому році апробовувався на конференції. Як завжди, Європейська конференція дослідників освіти стала майданчиком обговорення найнагальніших проблем у світовій освіті.

Заочними учасниками конференції були такі члени УАДО: Наталя Варга, Марія Вітрух, Наталя Горук, Юрій Ковальчук, Ірина Кушнір, Тетяна Медіна, Тетяна Лісова.

Віце-президент асоціації проф. Оксана Заболотна взяла участь у дводенному засіданні ради Європейської асоціації дослідників освіти (26-27 серпня 2017 р.), де обговорювалися питання, пов’язані з функціонуванням Європейської та національних асоціацій, можливостями їх розширення, рівнем проведення Європейської конференції дослідників освіти – 2017 у м. Копенгаген, проведенням наступних щорічних конференцій у м. Больцано (Італія), м. Глазго (Шотландія) і м. Женева (Швейцарія).

Робочі групи під час зустрічі працювали над такими питаннями:

• підтримка дослідників з країн з низьким ВВП;

• організація конференції Європейської асоціації дослідників освіти у країнах, де вона це не проводилася;

• підготовка запитальника для дослідження того, яку інституційну підтримку отримують ті, хто працює на Європейську асоціацію дослідників освіти;

• освітні дослідження і фінансування ЄС.

Наступна конференція відбудеться у вересні 2018 року у Больцано (Італія).

222531

 

Фото 1. Проф. Оксана Зааболотна та проф. Олена Ковальчук під час презентації

Фото 2. На конференції ECER 2017

Фото 3. Проф. Оксана Заболотна і проф. Олена Ковальчук з керівником Польської асоціації дослідників освіти проф. Йоанною Мадалінською-Міхалак