Запрошуємо до членства в УАДО

Шановні колеги-освітяни! Якщо Ви проводите дослідження у галузі освітньої проблематики, зацікавлені у науковій комунікації, запрошуємо Вас долучитися до нашої наукової спільноти - Української асоціації дослідників освіти.
Наша місія - сприяння розвитку наукової компетентності дослідників у галузі освіти, підвищення якості освітніх досліджень для впливу на освіту та суспільство.
Для реєстрації членства просимо ознайомитися зі Статутом УАДО, місією, правами та обов'язками членів, заповнити реєстраційну форму на сайті нашої Асоціації та також сплатити членский внесок в розмірі 150 грн.
Після реєстрації Правління УАДО приймає рішення про прийняття до членів УАДО і надсилає сертифікат, що підтверджує членство в Асоціації.
Членський внесок покриває участь у наукових заходах УАДО впродовж 2017 року, доступ до ресурсів УАДО та Європейської асоціації дослідників освіти, зокрема користування науковими журналами SAGE, доступ до окремих ресурсів веб-сайту УАДО, знижену оплату на участь у конференції Європейської асоціації дослідників освіти тощо.
Реквізити для оплати: ГО «Українська асоціація дослідників освіти», ЄДРПОУ 40177327, р/р 26001187777777 у ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" (МФО 325321), призначення платежу "Членський внесок (прізвище та ім'я) за 2018 рік".
Запрошуємо до цікавої та продуктивної співпраці !